Securitate & Smart Home

Găsește soluții pentru protecția casei: camere de supraveghere, yale inteligente și vizoare video. Ghiduri și recomandări pentru o locuință sigură și modernă.

Filtrează

Kit supraveghere video 2 camere full hd, 2mp, ir 20m, dvr cu ai si accesorii, saf-2xb1a21-tw
898.55 lei
Kit supraveghere 8 camere profesional Hikvision 2mp color vu cu ir 40m (color noapte ) , accesorii incluse
2299.00 lei
Kit supraveghere video Hikvision 4 camere 2mp fullhd 1080p ir 40m + accesorii instalare, hdd 500gb
799.00 lei
Kit supraveghere Hikvision 4 camere ip 6mp ir/lumina alba 30m poe colorvu, nvr acusense 8 canale 12mp poe, cablu cat6 ftp rola 100m si mufe rj-45
2999.00 lei
Kit de supraveghere pentru interior cu accesorii, 4 camere de interior, full color, 5mp, iluminare cu led 20m, Safer kitdh-4x5mpacc-i3
1086.74 lei
Kit complet supraveghere 5 mp Hikvision turbo hd cu 4 camere bullet ir 30m, alimentator, cabluri, mufe, hdd 1 tb, vizualizare pe internet
1149.00 lei
Kit supraveghere Hikvision 4 camere 2mp audio ir 20m lentila 2.8mm, dvr 4 canale 2mp, accesorii, hdd 500gb + cadou autocolant rovision
649.90 lei
Sistem supraveghere 4 camere exterior, microfon, 2mp full hd, ir 80m, ip67, lentila 3.6mm, kit4ext80ird-a
905.86 lei
Kit supraveghere ip poe tiandy, 4 camere, 5mp, nvr 5 canale, kit-tn5mpoe
1975.46 lei
Kit supraveghere Hikvision 16 camere 8mp ir 80m dvr 16 canale acusense cu accesorii incluse
6249.00 lei
Kit supraveghere video hikvision 5mp format din 2 camere interior 2 camere exterior dvr 4 canale si accesorii complete incluse